Zakupy ze stylistką

Nazywam się Julia Nikitina i pracuję jako personal shopper. Od 2015 specjalizuję się w kreowaniu wizerunku osobistego i doradztwie zakupowym.

Oferta jest nieaktualna

Personal shopper to ktoś, kto pomoże Ci przeanalizować Twoją garderobę, zapozna się z asortymentem sklepów pod kątem Twoich potrzeb, a wreszcie będzie towarzyszył Ci w zakupach i przymiarkach. Moją rolą jest pomóc Ci wcielić w życie pożądane przez Ciebie zmiany wizerunkowe oraz doradzić, w jakim kierunku powinny one podążyć.

Jako personal shopper:

  • rozwiążę wszystkie Twoje problemy ubraniowe i skomponuję gotowe zestawy na każdą okazję (na co dzień, do pracy, na wakacje itd.);
  • zoptymalizuję także Twój czas zakupowy, ponieważ zaplanuję trasę w centrum handlowym oraz wskażę gdzie i co warto przymierzyć;
  • pomogę Ci rozsądnie zagospodarować Twój budżet zakupowy, wybierając tylko te elementy garderoby, w które naprawdę warto zainwestować;
  • będę nieustannie analizować Twój styl i starać się odnaleźć takie stylizacje, które będą idealnie do Ciebie pasowały.

Doradzę kobietom i mężczyznom. Pracuję w Warszawie.

Zakupy ze stylistką. Na czym się skupiamy?

Podczas zakupów ze stylistką należy skupić się przede wszystkim na dobraniu Klientowi idealnych ubrań.

Zależy mi na tym, aby pasowały one zarówno pod względem koloru, kroju, jak i stylu, w jakim są utrzymane. Zwracam uwagę na jakość i cenę ubrań – w końcu musimy zmieścić się w założonym budżecie.

Nasze poszukiwania zależą od tego, co masz w swojej szafie. Stawiamy na bardziej bazowe elementy garderoby lub skupiamy się na jednej kolorystyce. Jako Twój personal shopper zaproponuję Ci najbardziej uniwersalne rozwiązania.

Zakupy ze stylistką. Jak długo trwają?

Zakupy ze stylistką trwają zazwyczaj 3-4 godziny.

Zaczynamy od sklepów z najszerszym asortymentem. Ja, jako Twój personal shopper przychodzę wcześniej, odkładam pierwsze zestawy i rezerwuję przymierzalnię. Dzięki temu nie tracimy czasu i możemy rozpocząć nasze spotkanie od przymiarek.

Następnie na bieżąco komponuję kolejne zestawy i donoszę proponowane przeze mnie propozycje tak długo, aż nie wyczerpiemy możliwości, jakie daje dany sklep.

Następnie udajemy się do kolejnego. W ciągu tych godzin postaramy się zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby ubraniowe.

Zakupy ze stylistką. Co robimy?

Zakupy rozpoczynamy od poszukiwania „dołów” – spodni, spódnic, sukienek oraz kombinezonów. Następnie dopieramy do nich „góry” – bluzki, koszule, topy oraz t-shirty.

Jako personal shopper radzę, aby zakup wierzchnich warstw ubioru (żakietów, marynarek, swetrów i płaszczy) oraz butów i dodatków zostawić na koniec.

Blog o stylu

Wszystkie wpisy

Portfolio