Portfolio – Wojtek

Współpraca z Wojtkiem była ciekawa i bardzo pouczająca. Bardzo lubię, gdy człowiek podchodzi do kwestii wizerunku z dużym entuzjazmem, widząc w tym jeszcze jeden obszar rozwoju osobistego. W takich przypadkach nasza współpraca jest bardzo skuteczna. Zawsze towarzyszy jej pozytywny nastrój, wymiana energii, wiedzy, a nawet i kontaktów :).

Podczas naszej współpracy stworzyliśmy dwie stylizacje odpowiednie dla wystąpień publicznych i prowadzenia warsztatów. Zaproponowałam właściwe zmiany, adekwatne do charakteru działalności Wojtka. Cały czas jednak starałam się wybierać takie rozwiązania, które nie będą zbyt ekstremalne. Tłumaczyłam, dlaczego powinniśmy postąpić tak, a nie inaczej.

To dopiero początek i podstawa męskiej garderoby. Jest to jednak dobry start w budowaniu własnego wizerunku jako elementu marki osobistej.

Wojtek:

 

Spotkanie ze stylistką to jeden z wcześniej zaplanowanych kroków. Jest konsekwencją pracy nad moim nowym, odświeżonym wizerunkiem, a raczej nad kompleksową budową marki osobistej.

Julia podjęła się sporego wyzwania, zmienić i uporządkować przyzwyczajenia i nawyki 53 letniego faceta. Przyznam, że jestem bardzo zachowawczy i sporo czasu zajmuje mi przekonanie się do nowych, odważnych propozycji. Nie uniknęliśmy różnicy zdań, co tylko czyni cały proces przemiany bardziej kreatywnym.

Od początku intuicja mówiła mi, że dokonałem właściwego wyboru. Stylizacje Julii są bardzo stonowane i wyważone. W trakcie zakupów okazało się, że jest osobą skrupulatną, szanującą czas swój i klienta, dobrze zorganizowaną. Poza tym wśród innych stylistów wyróżnia się dobrą energią, entuzjazmem, chęcią podejmowania nowych wyzwań i zaangażowaniem. To są cechy, które cenię sobie u Julii najbardziej.

Na początku zajęliśmy się stylizacją wykorzystywaną przeze mnie w wystąpieniach publicznych, ale to nie koniec. Zanosi się na dłuższą współpracę.

 

 

Także nie wahaj się, dzwoń i pisz do Julii.

julia-nikitina-portfolio-wojtek1

julia-nikitina-portfolio-wojtek2

julia-nikitina-portfolio-wojtek4

julia-nikitina-portfolio-wojtek5

julia-nikitina-portfolio-wojtek6

julia-nikitina-portfolio-wojtek7

julia-nikitina-portfolio-wojtek8

julia-nikitina-portfolio-wojtek9