Zapisz się do newslettera

Chcesz cieszyć się swoim wyglądem, ale nie wiesz od czego zacząć? Marzysz o tym, żeby zbudować swój autentyczny styl, który będzie Ci sprawiał dużo satysfakcji i który będzie dodawał Ci pewności siebie? Zapisz się do mojego newslettera i pobierz darmowy e-book „7 kroków do wizerunku Twoich marzeń!”!

Wskażę Ci w nim właściwe kierunki pracy oraz zdradzę kilka tajemnic dotyczących stylu.Chcę zapisać się do newslettera, a co za tym idzie wyrażam zgodę na przesyłanie na mój adres e-mail informacji o nowych wpisach na blogu nikitina.pl.

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Iuliia Nikitina, ul. Warszawska 47A/5, 05-075 Warszawa, email: julia@nikitina.pl. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polytice prywatności pod adresem: Polityka prywatności

We use MailChimp as our marketing platform. By clicking below to subscribe, you acknowledge that your information will be transferred to MailChimp for processing. Learn more about MailChimp’s privacy practices here.