Portfolio – Kasia

Współpraca z Kasią jest dowodem na to, że nawet moi znajomi mogą stać się moimi klientami 🙂

Według mnie nie można tu jednak mówić o metamorfozie, raczej o dość praktycznej pracy nad szafą. Dobrałyśmy jedynie to, czego w garderobie Kasi ewidentnie brakowało. Szukałyśmy lepszych krojów oraz faktur. Wprowadziłyśmy do szafy więcej różnorodnych wzorów oraz kolorowych akcentów. Znalazłyśmy właściwe zastosowanie dla posiadanych przez Kasię dodatków. Wreszcie udało się nam stworzyć zarówno zestawy do pracy, jak i zupełnie luźne na co dzień.

Kasia:

 

Rozpoczęłam współpracę z Julią, ponieważ zależało mi na tym, żeby uporządkować moją szafę oraz wprowadzić do niej nowe, ciekawe rozwiązania. Szukałam pomysłów na stylizacje na tyle eleganckie, żeby nadawały się do pracy, ale na tyle swobodne, żebym czuła się w nich komfortowo. Ponieważ na co dzień ubieram się na sportowo, eleganckie zestawy były dla mnie wyzwaniem. Ponadto, chciałam, żeby nowe zestawy dodały mi kobiecości.
Julia idealnie rozumiała moje potrzeby i szukała takich rozwiązań, w których, czułabym się dobrze. Szybko odkryła, jak w naturalny sposób podkreślać moją kobiecość. Rozwiązania proponowane przez nią świetnie uzupełniały moją szafę. Proponowane przez nią dodatki dodały szczyptę kolorytu do moich codziennych zestawów.
Współpraca z Julia jest bardzo przyjemna i efektywna czasowo. Julia potrafi świetnie wyczuć potrzeby klientki i odpowiednio przygotować grunt pod zakupy. Nasze zakupy trwały niezmiernie krótko, gdyż właściwie 99% propozycji Julii trafiało od razu w moje gusta. To, co wprowadziłam do szafy, po zakupach z Julią, to w tej chwili moje ulubione zestawy, które bardzo chętnie noszę.
Przy okazji porządków w szafie udało jej się również wprowadzić porządek w mojej głowie. Teraz dużo łatwiej przychodzi mi łączenie różnych elementów garderoby w odpowiednie zestawy. Ubieranie się stało się przyjemnością, na którą warto poświęcić w codziennym zabieganiu trochę czasu. Julia nauczyła mnie także, że moda jest dla każdego i że nie trzeba być specjalistą, żeby się nią bawić.