Portfolio – Sebastian

Jeśli dla kobiety zakupy często stanowią duże wyzwanie, a wybór ubrań jest procesem bardzo męczącym, to u zwykłego mężczyzny, który w ogóle nie interesuje się modą (a jednak chciałby dobrze wyglądać), poziom stresu w tej sytuacji może zwiększyć się dwukrotnie 🙂

Dlaczego panowie zgłaszają się do stylistki?

Ponieważ nie mają pomysłu na siebie, potrzebują inspiracji oraz zapoznania się z innymi możliwościami ubioru niż „dżinsy + t-shirt + bluza z kapturem” :).

Ponieważ nie umieją kupować kompletnie, czyli w taki sposób, żeby wszystkie elementy się ze sobą łączyły i pozwalały na swobodne budowanie różnorodnych zestawów.

Ponieważ nie wiedzą nic o sklepach, markach, a czasem nawet o swoich rozmiarach 🙂

Ponieważ potrzebują wsparcia oraz przewodnika, który pomoże im skrócić czas spędzony w sklepach, odpowiadając przy tym na wszystkie ich potrzeby wizerunkowe.

Historia mojej współpracy z Sebastianem jest ciekawa przede wszystkim dlatego, że prawie uciekł do innej stylistki! 🙂 Wszystko przez to, że zaproponowałam mu późniejszy termin, a on potrzebował skorzystać z usług profesjonalistki możliwie jak najszybciej. Niespodziewanie jednak zwolnił mi się wcześniejszy termin, a on niespodziewanie zdecydował się na moją ofertę. Końcowy efekt niespodziewanie ucieszył mnie do tego stopnia, że namówiłam go na zrobienie kilku zdjęć 🙂

Sebastian:

 

Ekscytująca. Ciekawa. Wartościowa. Tak określiłbym przygodę, jaką przeżyłem dzięki Julii kiedy zgłosiłem się do niej prosząc o pomoc w stworzeniu podstaw mojej nowej garderoby. Bo jest to przygoda, przez którą Julia prowadzi starając się, aby była jak najmniej stresująca, a jej efekty jak najbliższe oczekiwaniom klienta.

Zakupy z Julią to jak wyprawa z przyjaciółką albo dziewczyną, bo od pierwszych chwil można poczuć się jakbyśmy się już znali. Dodatkowo Julia jest otwarta na sugestie i nie narzuca czegoś, co klientowi się nie podoba lecz stara się znaleźć alternatywę – oczywiście skutecznie.

Osobiście bardzo polecam Julię jako stylistykę, ponieważ nie tylko potrafi profesjonalnie doradzić w zbudowaniu własnego stylu, ale również stworzyć świetną, luźną atmosferę.