Portfolio – Ruxandra

Moje klientki są najpiękniejszymi kobietami na świecie. Każda z nich jest niesamowita, niepowtarzalna i wyjątkowa. Każda posiada niepowtarzalny charakter, własny styl oraz indywidualne potrzeby i przekonania. Bardzo lubię pracować z kobietami, które są pewne siebie i doskonale wiedzą, na jakich efektach im zależy. Taką kobietą była Ruxandra.
Podczas naszej współpracy chciałam przygotować takie stylizacje, które będą odzwierciedleniem jej gorącej natury. Równocześnie zależało mi na tym, aby nie były zbyt wulgarne, czy przesadzone. Wreszcie udało nam się zdefiniować styl, który stworzyłyśmy. Przygotowane przez nas zestawy i stylizacje można określić jako „nieco wyluzowana elegancja” ?

Ruxandra:

 

„Szafa pełna ubrań, a ja nie mam w co się ubrać…”. Mogłoby się wydawać, że współpraca ze stylistką jest dla osób, które często (albo na co dzień) borykają się z podobnym problemem. Nic bardziej mylnego! Spotkanie ze stylistką jest świetnym doświadczeniem również dla osób, które lubią bawić się kolorami, teksturami i wzorami oraz chcą lepiej zdefiniować własny styl.

Podjęcie współpracy z Julią było doskonałą decyzją. Bardzo szybko zrozumiała moje potrzeby oraz wyczuła mój styl i temperament. Pomimo tego, że nie zawsze była między nami zgoda co do rzeczy, które do mnie pasują, jej elastyczność, cierpliwość i doskonałe zrozumienie sposobu, w który należy adaptować trendy do własnego stylu i osobowości, doprowadziły do finalnego efektu „lekkiej, wyluzowanej elegancji”.

Przy okazji podczas przeglądu szafy i zakupów przekonałam się, że wygody nie należy kojarzyć jedynie ze spodniami do jogi, ubraniami na siłownię, czy butami do tańca.

Julia jest profesjonalistką. Do klienta podchodzi z ogromną pasją i dba o najdrobniejsze szczegóły. Jest bardzo rzeczowa I potrafi przekonać do swoich pomysłów. Nawet wówczas, gdy byłam przekonana, że dany styl lub wzór nie jest dla mnie, ona się nie poddawała. Proponowała mi stylizacje, których sama dla siebie bym nie wybrała, a ostatecznie okazywało się, że jej świeże spojrzenie i odwaga przyniosły znakomite efekty. Jej propozycje były strzałem w dziesiątkę!

Wsparcie Julii to przede wszystkim oszczędność czasu I świadomość, że dobrze zainwestowaliśmy nasze pieniądze. W dodatku zdradziła mi kilka tajemnic zakupowych, które na pewno przydadzą się przy następnych zakupach. Dziękuję Julio!

metamorfoza-Ruxandry-osobista-stylistka

metamorfoza-Ruxandry2-osobista-stylistka

metamorfoza-Ruxandry3-osobista-stylistka

metamorfoza-Ruxandry5

metamorfoza-Ruxandry6

metamorfoza-Ruxandry-7

metamorfoza-Ruxandry-8

metamorfoza-Ruxandry-9

metamorfoza-Ruxandry-10

metamorfoza-Ruxandry-11