Jeśli czarny kolor jest dla Ciebie zbyt ciężki

czarny_kolor_julia_nikitina_stylistka7

Istnieją kobiety o delikatnym typie urody, w przypadku których zbyt duża ilość czarnego koloru może wyglądać ciężko i przytłaczająco. W takiej sytuacji możemy zarówno zrezygnować z czarnego, jak i spróbować wykorzystać kilka trików, które pozwolą uniknąć tego niekorzystnego efektu.

  1. Możemy wybrać głębszy dekolt (w serek czy okrągły), który pozwoli odsłonić więcej ciała oraz odsunąć czarny kolor od twarzy.

2. Możemy rozjaśnić czarny dodatkami. Mogą to być broszki, naszyjniki, wisiorki lub kolczyki. Wszystkie dodatki powinny być utrzymane w korzystnym dla nas kolorze.

3. Możemy zamienić czarne, gładkie topy na czarne topy z nadrukiem, wzorem lub napisem, przez co przełamiemy ten kolor i nieco go złagodzimy.

4. Możemy wybierać czarny kolor wyłącznie pod postacią wzorów lub akcentów.

5. Możemy połączyć czarny top z drugim elementem ubioru w przyjaznym dla nas kolorze.

6. Możemy zamienić czerń na granat lub zieleń butelkową.

Artykul napisany przez Julia Nikitina

Stylistka osobista oraz certyfikowany Style Coach. Specjalistka w zakresie budowaniu własnego stylu. Ukończyła szkolenie w Rosji (Studio Orner, 2015), Polsce (DSK Academy School of Style, 2017) oraz w Anglii (Style Coaching Institute, 2018). Pracuje z kobietami i mężczyznami w Warszawie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *