Bomber

W roli głównej: kurtka typu bomber.

Uniwersalne i praktyczne rozwiązanie, które na pewno przyda się zarówno w kobiecej, jak i w męskiej szafie. Szczególnie polecam osobom, które przypadają za rozpinanymi bluzami z kapturem.

Funkcjonalny bomber spełnia rolę wygodnej i ciepłej drugiej warstwy, która daje nam jednak znacznie więcej możliwości niż standardowe okrycie wierzchnie.

3 podstawowe fakty o bomberze, o których musisz wiedzieć:

1. Bomber znakomicie uzupełni Twoją szafę, jeśli preferujesz styl sportowy, wyluzowanie casualowy lub po prostu stawiasz na modne i kreatywne stylizacje.

2. Bomber może być utrzymany w stonowanych i jednolitych kolorach i spełniać rolę kurtki-wiatrówki, ale może także stanowić po prostu ciekawy akcent w całej stylizacji.

3. Bomber pasuje do różnych fasonów ubrań. Wybierz ten, który najlepiej prezentuje się na Twojej sylwetce i który świetnie współgra z preferowanymi przez Ciebie zestawami.

Artykul napisany przez Julia Nikitina

Stylistka osobista oraz certyfikowany Style Coach. Specjalistka w zakresie budowaniu własnego stylu. Ukończyła szkolenie w Rosji (Studio Orner, 2015), Polsce (DSK Academy School of Style, 2017) oraz w Anglii (Style Coaching Institute, 2018). Pracuje z kobietami i mężczyznami w Warszawie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *