Stroje biznesowe. Kim się inspirować?

Jeśli mówimy o stylizacjach biznesowych oraz o eleganckich strojach z klasą, to wskazałabym cztery kobiety, które słyną z dobrego gustu. Są one, według mnie, idealnym wzorem do naśladowania w tej materii.

Każda z nich wybiera prostą elegancję, wyglądając przy tym niebanalnie i nowocześnie. Każda z nich uznawana jest za ikonę mody, więc warto się nimi inspirować, wybierając te rozwiązania, które mogłyby urozmaicić nasz własny styl biznesowy.

Meghan Markle

Jej stylizacje mogą być znakomitą inspiracją dla stylu biznes-formalnego, czyli maksymalnie stonowanego. Jej wybór pada zwykle na spódnice nieco za kolano, proste i czyste fasony oraz gładkie (bez wzorów) tkaniny.

Victoria Beckham

Piękny przykład nowoczesnej elegancji: jej stroje nie tylko świetnie wpisują się w zasady dress code’u, ale służą także eksponowaniu świadomości własnego stylu i mody.

Królowa Hiszpanii Letizia

Jej stylizacje mogą być zarówno bardzo formalne, jak i mogą wpisywać się w styl „wyluzowanej elegancji”. Niektóre z nich są stonowane, podczas gdy inne zawierają wzory i odważne akcenty.

Amal Clooney

Uwielbiam fasony jej sukienek i garsonek oraz umiejętność dodawania ciekawych akcentów do stylizacji.

Artykul napisany przez Julia Nikitina

Stylistka osobista oraz certyfikowany Style Coach. Specjalistka w zakresie budowaniu własnego stylu. Ukończyła szkolenie w Rosji (Studio Orner, 2015), Polsce (DSK Academy School of Style, 2017) oraz w Anglii (Style Coaching Institute, 2018). Pracuje z kobietami i mężczyznami w Warszawie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *