Spodnie kuloty

kuloty_spodnie_blog_o_stylu

W roli głównej: spodnie kuloty (typu culotte).

Mam na myśli spodnie z prostą, jednakże szeroką nogawką o różnej długości (raczej 7/8, sięgające zazwyczaj trochę poniżej połowy łydki).

Piszę o nich nie tylko dlatego, że od jakiegoś czasu są one najgorętszym trendem sezonu. Kuloty to przede wszystkim uniwersalny element kobiecej garderoby, który świetnie sprawdzi się w różnego rodzaju stylizacjach. Są nietypowe, nieoczywiste, a zarazem nieco klasyczne.

 

3 kluczowe niuanse tego rodzaju spodni:

1. Idealnie leżą na wyższych oraz szczuplejszych sylwetkach, jednak obszerny wybór fasonów tego typu spodni pozwala znaleźć ciekawy model także dla niższych sylwetek. Uważam, że warto poszukiwać idealnego fasonu dla siebie.

2. Idealnie maskują niedoskonałości dolnej części sylwetki. Świetnie sprawdzą się np. w sytuacji, gdy chcemy wyprostować nogi.

3. Pozwalają tworzyć stylizacje o różnorodnym charakterze. Spodnie kuloty mogą być noszone na sportowo, casualowo lub bardziej elegancko.

4. Są idealnym rozwiązaniem do szafy biznesowej, ponieważ kuloty pozwolą zbudować stonowaną i wyważoną stylizację, która jednocześnie będzie wyglądała efektownie i z klasą.

Artykul napisany przez Julia Nikitina

Stylistka osobista oraz certyfikowany Style Coach. Specjalistka w zakresie budowaniu własnego stylu. Ukończyła szkolenie w Rosji (Studio Orner, 2015), Polsce (DSK Academy School of Style, 2017) oraz w Anglii (Style Coaching Institute, 2018). Pracuje z kobietami i mężczyznami w Warszawie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *