Moje 15 stylizacji z rurkami

Dzisiaj pokażę Wam swoje stylizacje z rurkami oraz opowiem co nieco o tego typu spodniach i o tym, w jaki sposób można je stylizować.

Rurki są spodniami o kroju dopasowanym, skinny lub slim fit, które zazwyczaj mocno opinają dolną część sylwetki. Główny niuans tych spodni jest taki, że dobrze podkreślają one naturalne kształty sylwetki, czyli prezentują nasze nogi takimi, jakie one są. Zazwyczaj nie dają nam one jednak możliwości ich optycznego poprawienia.

Jedynie co możemy uzyskać, to trochę je wyszczuplić, wybierając ciemniejszy odcień. Należy jednak pamiętać, że sam kształt/forma nóg pozostaną bez zmian.

Dlatego rurki przede wszystkim doskonale pasują kobietom, które uważają, że nogi są atutem ich sylwetki i chcą je jak najczęściej podkreślać.

Jeżeli na przykład nasze nogi są zbyt szczupłe lub nie do końca proste, to musimy w stylizacjach z rurkami dobierać odpowiednie góry. Takie, które odciągną uwagę od dołu i nieco zatuszują ten efekt. Czasami jednak warto po prostu zamienić spodnie na inne z szerszymi nogawkami.

Podobnie w przypadku, gdy mamy zbyt masywne uda – mocno dopasowane rurki mogą jeszcze bardziej wzmocnić efekt dysproporcji i lepiej po prostu zamienić model skinny na spodnie z prostymi nogawkami.

Wszystkie stylizacje znajdziesz na moim YouTube kanale 🙂

Artykul napisany przez Julia Nikitina

Stylistka osobista oraz certyfikowany Style Coach. Specjalistka w zakresie budowaniu własnego stylu. Ukończyła szkolenie w Rosji (Studio Orner, 2015), Polsce (DSK Academy School of Style, 2017) oraz w Anglii (Style Coaching Institute, 2018). Pracuje z kobietami i mężczyznami w Warszawie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *