Portfolio – Anja

Nie spodziewałam się, że moją pierwszą klientką będzie tak młoda dziewczyna. Uważam, że Ania dokonała dobrego wyboru – im wcześniej zaczniemy analizować swój wygląd, tym wcześniej osiągniemy tak ważną dla dobrego samopoczucia świadomość siebie. W wieku dwudziestu lat jeszcze poszukujemy tożsamości, dużo eksperymentujemy. Im bliżej trzydziestki, tym większą uwagę zaczynamy przykładać do własnego stylu. Stawiamy na odpowiednie dla nas stylizacje, podkreślające naszą osobowość.

Ta współpraca była naprawdę łatwa, ponieważ Ania ma świadomość tego, w czym wygląda dobrze i jak należy łączyć poszczególne elementy stroju. Nie oznacza to oczywiście, że nie miała wątpliwości związanych ze swoim ubiorem. Niekiedy intuicyjnie czuła, że coś niezbyt dobrze na niej leży, chociaż nie była tego pewna. Potrzebowała odświeżenia swojej garderoby, dodania do niej nowych, ciekawych rozwiązań. Po zakończeniu naszej współpracy jednomyślnie uznałyśmy, że udało nam się osiągnąć zamierzony efekt.

Anja:

 

Jeśli uważasz , że z Twoją szafą jest wszystko w porządku, a pomoc Julii jest dla Ciebie zbędna , to nic bardziej mylnego. W mojej szafie nie było nie wiadomo jakich błędów i wpadek stylistycznych. Ze swoją garderobą czułam się dobrze, ale chciałam coś odświeżyć i wnieść coś nowego. Julia przekonała mnie do pewnych modeli i krojów, które wcześniej uważałam za te, które deformują moja sylwetkę. A jak jest teraz? Czuję się fantastycznie z zupełnymi nowościami w mojej szafie, do których wcześniej nie byłam przekonana ?

Jeśli obawiasz się, że Julia zaproponuje Ci coś, co nie do końca przypadnie Ci do gustu i myślisz,że będziesz musiała to kupić, to spokojnie ? Julia nie raz usłyszała ode mnie „Nie”, zaakceptowała moje zdanie i szukałyśmy dalej najlepszego rozwiązania. W końcu to ja będę nosić te ubrania, więc muszę być do nich przekonana w 100 %.

Jeśli potrzebujesz osoby, która doradziłaby Ci podczas zakupów, a rady te miałyby być szczere i od osoby która zna się na modzie to Julia jest dla Ciebie.
Gwarantuję Ci, że będziesz mieć wrażenie jakbyś była na zakupach ze swoją przyjaciółką ?

Anja-metamorfoza-stylistka-3

Anja-metamorfoza-stylistka-2

Anja-metamorfoza-stylistka-5

Anja-metamorfoza-stylistka-4