Portfolio – Anja

Uwielbiam swoją pracę za to, że pozwala mi udowodnić, iż absolutnie każda kobieta może wyglądać pięknie. Bez względu na uprzedzenia i wątpliwości, każda z nas może prezentować się jak “milion dolarów”.

Historia Ani to opowieść o tym, że każda z nas powinna być dla siebie najważniejszą osobą w życiu. Musimy nauczyć się siebie kochać, dbać o siebie oraz cenić to, co podarowała nam Matka Natura. Poznajmy swoją urodę oraz nauczmy się podkreślać to, co w nas najpiękniejsze. Bądźmy prawdziwe, bądźmy piękne, a wreszcie – bądźmy sobą!

Anja:

 

Mimo, iż w mojej szafie znajdowało się dużo ubrań, to bardzo często zadawałam sobie pytanie: „W co ja mam się ubrać?”. Podświadomie czułam, że mój styl jest przeciętny, a strój nie zawsze odpowiednio dopasowany. Kiedy trafiłam na kontakt Julii od razu pomyślałam, że to może być właściwa osoba, ktoś kto oceni moją garderobę, wskaże błędy i zaproponuje coś nowego, innego.

Pierwsze spotkanie dało mi wyraźny znak, że Julia doskonale odnajduje się w swojej roli. Pomaga swoim klientkom zrozumieć jaki styl do nich pasuje i podpowiada w jakim kierunku dalej należałoby iść. Uważam, że co do mojej oceny była bezbłędna. Otrzymałam cenne wskazówki.

Następnym, prawdopodobnie najtrudniejszym etapem naszej współpracy były zakupy, podczas których okazuje się, że nie każdy wzór i krój jest twój. Tu pomoc stylisty jest najlepszym rozwiązaniem. Dzięki Julii stworzyłyśmy zestawy ubrań, na których nam najbardziej zależało. Zwykle takie zakupy trwałyby zdecydowanie dłużej, a efekt niekoniecznie byłby dobry.

O tym jak wyglądamy świadczy nie tylko ubiór. Julia poznała mnie również z osobami, które pomogły mi dobrać odpowiednie fryzury na co dzień oraz kosmetyki, właściwe dla mojej cery. Z doświadczenia wiem, że nie jest to łatwe, a tym osobom udało się.

Przy takim wsparciu ze strony Julii ze spokojem mogę stwierdzić, że warto skorzystać z jej pomocy. Skupi się konkretnie na tobie i na tym, co dla ciebie będzie najlepsze.

metamorfoza-Anna-1

metamorfoza-Anna-2

metamorfoza-Anna-3

metamorfoza-Anna-4

metamorfoza-Anna-5

metamorfoza-Anna-6

metamorfoza-Anna-7

metamorfoza-Anna-10-osobista-stylistka

metamorfoza-Anna-11-osobista-stylistka

metamorfoza-Anna-12-osobista-stylistka