Golf

W roli głównej: GOLF.

Klienci mają zazwyczaj sporo obaw związanych z golfem. Niektórzy mówią „nie cierpię golfów”, ponieważ albo gryzie albo skraca szyję albo wydaje im się zbyt grzecznym elementem garderoby. Inni po prostu podchodzą do golfów z dystansem.

Ze swojej strony mogę powiedzieć, że nie uważam, iż koniecznie musimy posiadać w swojej szafie golf. Warto jednak wiedzieć, że czasami daje nam on możliwości tworzenia nowych i nietypowych stylizacji. Polecam go więc przede wszystkim jako sposób na urozmaicenie własnego stylu.

Moje główne uwagi:

Nie zapominajmy, że istnieją różne rodzaje golfów: grubsze (typu sweter) albo prawie przezroczyste, oversizowe albo bardziej dopasowane, klasyczne albo fantazyjne. Wybierz ten, który najlepiej pasuje do Twojego stylu.

 

Golf dobrze wygląda w kilkuwarstwowych zestawach, szczególnie z marynarkami.

 

Tym, co mnie najbardziej zachwyca i inspiruje jest połączenie golfu z koszulą.

 

Bardzo lubię golf w męskich stylizacjach. Daje możliwość wyluzowania eleganckiego stylu.

Artykul napisany przez Julia Nikitina

Stylistka osobista oraz certyfikowany Style Coach. Specjalistka w zakresie budowaniu własnego stylu. Ukończyła szkolenie w Rosji (Studio Orner, 2015), Polsce (DSK Academy School of Style, 2017) oraz w Anglii (Style Coaching Institute, 2018). Pracuje z kobietami i mężczyznami w Warszawie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *