7 powodów, dla których lubię Massimo Dutti

massimo-dutti-stylizacje

1. Ponieważ jest to moja ulubiona wyluzowana elegancja, która idealnie nadaje się do szafy biznesowej. Ta marka szczególnie sprawdza się w przypadku rozmiarów XS/S oraz w sytuacjach, gdy potrzebujemy elementów nieoczywistego romantyzmu, którymi chcemy wzbogacić nasz styl.

 

2. Ponieważ na pewno znajdę tam produkty dobrej jakości: zimowy płaszcz z 75% wełny, mieszankę wełny z jedwabiem, przyjemną bawełnę i raczej zero poliestru, chociaż czasami też się on zdarza.

 

3. Ponieważ ceny są, według mnie, bardzo rozsądne. Oczywiście poszczególne ubrania będą kosztowały więcej, niż na przykład w Mango albo Zarze (chociaż Zara często ma podobne ceny), jednak nie mogę powiedzieć, że jest to sklep luksusowy (w którym cena jednej bluzki wynosiłaby 600 zł).

 

4. Ponieważ jest to klasyka we współczesnym wydaniu. Massimo Dutti nieustannie się rozwija, proponując nowe modne kroje albo stylizacje. W porównaniu do innych marek, które szyją przez lata to samo, zmieniając tylko kolor albo tkaninę, oni naprawdę dbają o rozwój swojego brandu.

 

5. Ponieważ panuje tam przyjemna atmosfera, sprzyjająca spokojnemu oglądaniu i przymierzaniu. Sprzedawcy w tym sklepie są znakomitymi pomocnikami w znajdowaniu właściwego rozmiaru. Nie narzucają swojej opinii i niczego Ci nie wmawiają.

 

6. Ponieważ najwcześniej organizują wyprzedaże oraz najszybciej wprowadzają nowe kolekcje.

 

7. Ponieważ mają świetny męski asortyment.

Artykul napisany przez Julia Nikitina

Stylistka osobista oraz certyfikowany Style Coach. Specjalistka w zakresie budowaniu własnego stylu. Ukończyła szkolenie w Rosji (Studio Orner, 2015), Polsce (DSK Academy School of Style, 2017) oraz w Anglii (Style Coaching Institute, 2018). Pracuje z kobietami i mężczyznami w Warszawie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *