Stylistka pracuje :)

Swoich stałych Klientów (na szczęście zdarzają się i tacy) traktuję jak skarby. Taki rodzaj współpracy jest dla mnie najcenniejszy.

Jeśli podczas pierwszych zakupów skupiamy się głównie na naprawianiu błędów, budowaniu bazy oraz kupowaniu podstawowych zestawów, to później śmiało możemy rozpocząć prawdziwą zabawę że stylem. Teraz możemy już eksperymentować i szukać nie tylko „prawidłowych” zestawów i dodatków, ale także takich, które budzą w nas pewne emocje, czyli są stworzone właśnie dla nas  (tak, tak, w tej sprawie także niezbędna jest „chemia”).

PS. Na zdjęciu uchwycone został moment, w którym moja Klientka jest w 100% przygotowana do spotkania ze mną. Oto jej kartki z pytaniami i wynikami analizy uprzednio zrobionych przeze mnie zdjęć. Zakupy zaczynamy od kawy, burzy mózgów i omówienia pożądanych stylizacji. Uwielbiam swoją pracę!

Artykul napisany przez Julia Nikitina

Jestem specyalistką w zakresie budowaniu własnego stylu. Ukończyłam szkolenie w Rosji i Polsce. Aktualnie odbywam szkolenie w Style Coaching Institute (Londyn).

No Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *