Z cyklu #krótkie porady stylisty_5

Garance Dore „Love. Style. Life”

Na dole okładki tejże książki widnieje napis: „Jedyna książka o stylu, której potrzebujesz”  ) Wiecie co? Moim zdaniem dokładnie tak jest! Szczerze mówiąc, jest to chyba moja czwarta książka o stylu, modzie i podobnej tematyce w języku polskim, a zarazem pierwsza, którą przeczytałam do końca, którą jestem całkowicie zachwycona (stylem pisania, treścią, autorką i jej życiowymi wartościami) i w której odnalazłam odzwierciedlenie własnej koncepcji kobiecego piękna. Nie ma w niej ani konkretnych zasad budowania wizerunku, ani gotowych rozwiązań stylistycznych (ponieważ, w gruncie rzeczy, one tak naprawdę niewiele dają). Jest natomiast przepełniona bliską mi filozofią stylu, prawdziwą elegancją oraz dobrym gustem.

Książka ta będzie szczególnie interesująca dla wszystkich tych, którzy zastanawiają się nad własnym stylem i traktują go jak nieodłączny element własnego „ja”. Poza tym, książka Garance Dore zawiera dużo ciekawostek dotyczących francuskiego i amerykańskiego stylu życia. Jest lekka, zabawna, a przy tym bardzo użyteczna.

Artykul napisany przez Julia Nikitina

Jestem specyalistką w zakresie budowaniu własnego stylu. Ukończyłam szkolenie w Rosji i Polsce. Aktualnie odbywam szkolenie w Style Coaching Institute (Londyn).

No Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *